Ponuka od klienta
prepocet meny
NAJ.sk     Valid XHTML 1.0 Transitional
slovensky česky english deutsch italiano espanol magyar 中文 Ryская версия
Rýchle hľadanie
Zvolte si druh nehnuteľnosti

Aktuálna ponuka

28.09.2021 | č. ponuky: 29338 |
Mesto: Bratislava I
Ulica: Smrečianska
Typ objektu: Kanc.
Typ ponuky: Prenájom
Cena: 620 Eur/mesiac
Úžitková plocha: 76 m2
Vek nehnuteľnosti: neudáva
Počet izieb: 3
Typ balkóna:
Veľkosť terasy: 30 m2
Vlastníctvo: Osobné
Popis: Prízemie novopostaveného rodinného domu riešené ako kancelárske priestory, 76m2, dve veľké veľmi svetlé kancelárie (26m2 a 35,5m2), kuchyňka (kuch. linka), kúpeľňa so sprchou, WC.
Suterén vybavený na tieto účely, ponúka prirodzeným svetlom dobre presvetlenú kancelársku miestnosť 19m2, skladový priestor do 20m2 a WC. Priestory sú stavebne riešené tak, že rôzne usporiadanie priestorov je možné. Vybavenie: elegantná dlažba, na prízemí podhľady, Plastové okná s rolovacím žaluzím, rolovacími sieťkami proti hmyzu. V suteréne plastové okná s pevnými sieťkami proti hmyzu. Štrukturovaná kabeláž, telefón, domáci telefón na oboch podlažiach, klíma v podhľadoch, alarm, modulárne a veľmi komfortne riešená elektroinštalácia. Vykurovanie na prízemí teplovodné, samostatným plynovým kotlom, nízke náklady (moderná stavba). Teplo pre suterén zo zdroja prenajímateľa. Pre prízemie samostatné meranie energií (plyn, elekrina) a tým aj možná regulácia nákladov. Priestory a vybavenie veľmi pekné, nové, alebo takmer nové, mimoriadne kvalitné, z hľadiska materiálu aj spracovania. Na čelnej fasáde je pre nájomcu pripravená veľká osvetlená reklamná tabula. Parkovanie možné pred objektom. Zastrešené státie pre vozidlá je možné si prenajať v susednom objekte. Objekt je v katastrálnom území Bratislava – Staré mesto, na jeho hranici, uličná komunikácia je už v kat. území Bratislava – Nové mesto. Priestory sú dopravne výhodne centrálne umiestnené, pri Račianskom mýte, peši necelú minútu vzdialenom. K rodinnému domu patrí mestská záhradka, naproti objektu je park. V okolí je rozsiahla sieť obchodov a množstvo stravovacích zariadení. Štandardné podmienky nájmu. Náklady na energie pre prízemie v uplynulom roku boli cca 40-50€/mesiac. Sú závislé od spotreby elektriny a klimatických podmienok. Nájomné:
Kancelárske priestory na prízemí: € 7,50/m2 na mesiac
Kancelárske priestory v suteréne: € 150/ mesiac, včítane energií
Skladové priestory: € 5,00/m2 na mesiac, včítane energií
SKR Kontakt:: 0911 606 990
Kd:
Zväčšený obrázok
Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok
Mesto: Lokalita:
Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok Zväčši obrázok
Vlastnosti
Terasa
Reaguj na inzerát
Vaše meno:
Váš kontakt:
Text:
 
Pošli známemu
Vaše meno:
E-mail príjemcu:
Text:
 
Kalkulátor splátky
Úroková sadzba:
Dĺžka úveru (v rokoch):
Výška úveru:
Mesačná splátka:
 
Copyright © SLOVAKIA REAL. All rights reserved. Created by SlovakiaReal.www.SuperPC.skwebhosting counter
NARKS
Byty prenájom: 2603
Byty predaj: 401
Domy + chaty: 1597
Pozemky: 1597
Kancelárie: 2236
Sklady + výroba: 1185